• Cat B3 -30kg

    1. Adam Kostoev, Sweden Staffanstorps Judoklubb
    2. Evan Anderson, United Kingdom Blyth Juno Michi
    3. Daniel Hendriks, Netherlands Kenamju
    3. Tijl Vlieghuis, Netherlands Kenamju
  • Cat B4 -34kg

    B4 -34kg Poel 1/2
    1. Tyn Zwiers Netherlands Kenamju
    2. Alexander Dimas Polman Tuin Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Daan Limpens Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Cas Pruiksma Netherlands Randers Budosporten

    B4 -34kG Poel 3/4
    1. Celil Uyar, Netherlands Sportinstituut Schiedam
    2. Kyan Baas, Netherlands Sportinstituut Schiedam
    3. Frenky Devriesère, Netherlands Judoschool Cees Veen
    3. levi Otte, Netherlands Toradoshi
  • Cat B5 -38kg

    1. Mohamed Noufal, Netherlands Kenamju
    2. Sem Tack Boys, Belgium Yama Arashi
    3. Mats Wilbers Boys, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Jayden Tijdeman, Netherlands Bakker Sports
  • Cat B6 -42kg

    1. Rover Keasberry, Netherlands Kenamju
    2. Nino Gubberud, Norway Ippon NTG
    3. Morris Zwiers, Netherlands Kenamju
    3. Luuk van Waggendorff, Netherlands Dojo 't Loo
  • Cat B7 -46kg

    1. Alexander Christov Germany
    2. Theo Olsson, Sweden Saltsjö Judoklubb
    3. Brandon Jansen Netherlands Sportinstituut Schiedam
    3. Timo Tromp, Netherlands S.I. de Korte
  • Cat B8 -50kg

    1. Casper Baas, Netherlands Tom van der Kolk
    2. Dalin de Jong, Netherlands Kenchutai
    3. Roel Hidding, Netherlands Randers Budosporten
  • Cat B9 +50kg

    1. Giovanni Florencia, Netherlands Sportinstituut Schiedam
    2. Keano Rietdijk, Netherlands Sportinstituut Schiedam
    3. Sem de Haan, Netherlands Mahorokan
    3. Péter Török, Hungary Tatai AC

  • Cat C1 -34kg

    1. Freddie Egleton, United Kingdom British judo Nord
    2. Noé Nancey, France Olympique Club de Troyes
    3. Milan Huijser, Netherlands Rebelsport Huizen
    3. Callum Woodham, United Kingdom West Of England Judo Team
  • Cat C2 -38kg

    1. Ram van de Pas, Netherlands Ryu 't Gooi
    2. Brent van der Ent, Netherlands S.I. de Korte
    3. Tymen Huitema, Netherlands Sportcentrum Akkermans
    3. Omar Rokic, Netherlands Judo Club Sato
  • Cat C3 -42kg

    1. Joshua Chrisp, United Kingdom Blyth Juno Michi
    2. Alexander Mårlöv, Sweden Stockholms Judoklubb
    3. Alfie Mitchell, United Kingdom British judo Nord
    3. Flum Fabio Boys, Switzerland RLZ Zürich
  • Cat C4 -46kg

    1. Max Cheung, United Kingdom British judo Nord
    2. Henry Ghisler, Sweden Stockholms Judoklubb
    3. Oliver Almond, UK
    3. Tristan Vreeling Boys, Netherlands Tom van der Kolk
  • Cat C5 -50kg

    Cat C5 -50kg Poel 1/2
    1. Elvin Groefsema, Netherlands Dojo 't Loo
    2. Ollie Purbrick, United Kingdom West Of England Judo Tea
    3. Angelo Eskander, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Antony Bratchyk, United Kingdom Pinewood

    Cat C5 -50kg Poel 3/4
    1. Owen Lambert Boys, United Kingdom British judo Nord
    2. Declan Knight, United Kingdom British judo Nord
    3. Bobby King, United Kingdom British judo Nord
    3. BJ Schippers, Netherlands Bakker Sports
  • Cat C6 -55kg

    1. Isaac Hope, United Kingdom British judo Nord
    2. Kuba den Broeder, Netherlands Tom van der Kolk
    3. Dylan Jansen, Netherlands Sportinstituut Schiedam
    3. Adam Belkhir, Sweden Borås Judoklubb
  • Cat C7 -60kg

    1. Brian Clara, Netherlands Tom van der Kolk
    2. Justin Droppert, Netherlands Sportinstituut Schiedam
    3. Dweezil Schoonen, Netherlands S.I. de Korte
    3. Owen Bruinsel, Netherlands Sportinstituut Schiedam
  • Cat C8 -66kg

    1. Quinten Borgsteede, Netherlands Tom van der Kolk
    2. Storm van Dijk, Netherlands Mahorokan
    3. Roy Verduin, Netherlands Bakker Sports
  • Cat C9 +66kg

    1. Faisal Engel, Netherlands Mahorokan
    2. Julian Engelsman, Netherlands Mahorokan
    3. Dwayne Korevaar, Netherlands Rebelsport Huizen

  • Cat D1 -46kg

    1. Caeden Springer, Switzerland RLZ Zürich
    2. Enrique Stofberg, Netherlands Bos judo
    3. Milan de Klein, Netherlands Judotopsport Oost Groningen
  • Cat D2 -50kg

    1. Sjors Wezelman, Netherlands Bakker Sports
    2. Max Stikkelorum, Netherlands Judoschool Cees Veen
    3. Noah Shukrula, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Marcus Romnaes, Norway Ippon NTG
  • Cat D3 -55kg

    1. Dinari Dawkins, United Kingdom Moberly Judo Club
    2. Aymen El Moubarik, Netherlands Tom van der Kolk
    3. Timo Poelwijk, Netherlands Randers Budosporten
    3. Oliver Lee, United Kingdom Moberly Judo Club
  • Cat D4 -60kg

    1. Joel Kehl, Switzerland RLZ Zürich
    2. Haakon Wirak, Norway Ippon NTG
    3. Jay Bennett, United Kingdom Pinewood
    3. Olof Hermodsson, Sweden Staffanstorps Judoklubb
  • Cat D5 -66kg

    1. Cyrill Marcarini, Switzerland RLZ Zürich
    2. Hannes Wesslén, Sweden Staffanstorps Judoklubb
    3. Mads-Emil Olsen, Netherlands Sportinstituut Schiedam
    3. Nigel Groot, Netherlands Bakker Sports
    3. Michael Fish, Netherlands Top Judo Amsterdam
  • Cat D6 -73kg

    1. Emilio Otte, Netherlands Judo Yushi
    2. Leo Gruber, Sweden Staffanstorps Judoklubb
    3. Julen Schalker, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Gabriel van Stralen, Netherlands Randers Budosporten
  • Cat D7 -81kg

    1. Jelle De Bruin, Netherlands Karel Gietelink Sport
    2. Magnus Rabben Bautz-Holter, Norway Ippon NTG
    3. Melker Ljungqvist, Sweden Aktiv Judo
    3. Filip Elter, Norway Ippon NTG

  • Cat E3 -66kg

    1. Danny Gommel Boys, Netherlands Sportinstituut Schiedam
    2. Jimme van der Leij, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Sergio Mansilla García, Norway Ippon NTG
  • Cat E4 -73kg

    1. Yoan Tutunarov, Norway Ippon NTG
    2. Raynaldo Kuijpers, Netherlands Judo Yushi
    3. Isac Larsson, Sweden JK National
    3. Filip Banach, Norway Ippon NTG
  • Cat E5 -81kg

    1. Konrad Ljungqvist, Sweden Aktiv Judo
    2. Casper Loman Boys, Netherlands Sportschool Salomons
    3. Tristan Rommers, Netherlands Randers Budosporten

  • Cat G3 -28kg

    1. Marit Bolte, Netherlands SV Kodokan
    2. Nikki Adema, Netherlands Sportcentrum Akkermans
    3. Roos Rison, Netherlands Sportschool Nijhoff
  • Cat G4 -32kg

    1. Maaike Hoogeveen, Netherlands Sportcentrum Akkermans
    2. Bente Moli Van Alteren, Netherlands Kenamju
    3. Taylor Chrisp, United Kingdom Blyth Juno Michi
    3. Vaso Papadopoulou, Netherlands S.I. de Korte
  • Cat G5 -36kg

    1. Inya Verharen, Netherlands Judo Club Sato
    2. Maud Lakeman, Netherlands Frits van der Werff
    3. Katara Dekker, Netherlands Judo Yushi
    3. Jana Bergman, Netherlands Sportinstituut Schiedam
  • Cat G6 -40kg

    1. Senna Guddens, Netherlands S.I. de Korte
    2. Liza Maarse, Netherlands S.I. de Korte
    3. Dédé Molema, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Gréta Tamtam, Hungary Tatai AC
  • Cat G7 -44kg

    1. Angelina Lazzeri, Netherlands Top Judo Amsterdam
    2. Lee-Ja Xiao, Netherlands SV Kodokan
    3. Eline Slot, Netherlands Randers Budosporten
  • Cat G8 -48kg

    1. Xuxa Blom, Netherlands Judo Yushi
    2. Aimeé de Bloeme, Netherlands Sportinstituut Schiedam
    3. Jovana Perisic, Sweden Staffanstorps Judoklubb
  • Cat G9 +48kg

    1. Eszter Török, Netherlands Tatai AC
    2. Maite van Gelder, Netherlands SV Kodokan
    3. Rosann veldboer, Netherlands Bakker Sports

  • Cat H2 -36kg

    1. Liv Schoonen, Netherlands S.I. de Korte
    2. Ella Bruinink, Netherlands Budo Gouweleeuw
    3. Jenna Massey, United Kingdom British judo Nord
  • Cat H3 -40kg

    1. Anouk Adema, Netherlands Sportcentrum Akkermans
    2. Ciska Adema, Netherlands Sportcentrum Akkermans
    3. Sara Perisic, Sweden Staffanstorps Judoklubb
    3. Amie McMurray, United Kingdom West Of England Judo Team
  • Cat H4 -44kg

    1. Sophie Mollink, Netherlands Top Judo Amsterdam
    2. Celine Kleijmeer, Netherlands Dojo 't Loo
    3. Jinte Broeders, Netherlands S.I. de Korte
    3. Maud Renses, Netherlands Tom van der Kolk
  • Cat H5 -48kg

    1. Fleur Sinnema, Netherlands Tom van der Kolk
    2. Kaya Pannegieter, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Xanne van Lijf, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Maira Medema, Netherlands Judo Yushi
  • Cat H6 -52kg

    1. Charlotte Jenman, United Kingdom British judo Nord
    2. Mirthe Mollink, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Robyn Ward, United Kingdom West Of England Judo
    3. Esmee Holgate, United Kingdom British judo Nord
  • Cat H7 -57kg

    1. Olivia Delahunty, United Kingdom British judo Nord
    2. Kiki Jacobs, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Estrella Otte, Netherlands Judo Yushi
    3. Mia Goode, United Kingdom British judo Nord
  • Cat H8 +57kg

    1. Nicole Wood, United Kingdom British judo Nord
    2. Grace Vann-Stewart, United Kingdom Judo Excellence
    3. Lina sofie Bjørås, Norway Levanger judoklubb
  • Cat H9 +63kg

    1. Charis Oram, United Kingdom West Of England Judo Team
    2. Savannah Buzzard, United Kingdom West Of England Judo Team

  • Cat I2 -44kg

    1. Linda Verhaart, Netherlands Bos judo
    2. Nicole Sukandar, Netherlands Bos judo
  • Cat I4 -52kg

    1. Linda Agterberg, Netherlands Tom van der Kolk
    2. Holly Morris, United Kingdom West Of England Judo Team
    3. Michelle Gerssen, Netherlands Tom van der Kolk
  • Cat I5 -57kg

    1. Sammy Beelen, Netherlands Judo Yushi
    2. Gretha Östlind, Sweden Aktiv Judo
    2. Jennifer Kingma, Netherlands Judo School Randori
    3. Esther Kleinlugtenbelt, Netherlands Judotopsport Oost Groningen
  • Cat I6 -63kg

    1. Annick Baas, Netherlands Tom van der Kolk
    2. Mika Leysner, Netherlands Top Judo Amsterdam
    3. Emmeli Ertzaas, Norway Ippon NTG
    3. Esmee Kroon, Netherlands Randers Budosporten
  • Cat I7 -70kg

    1. Lotte Schutjes, Netherlands S.I. de Korte
    2. Jill den Dikkenboer, Netherlands S.I. de Korte
    3. Lois den Dikkenboer, Netherlands S.I. de Korte
    3. Nadia Swinkels, Netherlands S.I. de Korte

  • Cat J3 -57kg

    1. Kiera Bateman, United Kingdom Pinewood
    2. Johanna Hauses, Germany Nievenheim
  • Cat J5 -70kg

    1. Beyersdorf Leonie, Germany Nievenheim
    2. Linn Stenberg, Sweden Staffanstorps Judoklubb
    3. Olivia Spellman, United Kingdom Pinewood
    3. Loura Noordam, Netherlands S.I. de Korte

©1989-2019 Stichting Internationaal Open Alkmaars Judotoernooi hosted by Duckplaza.com

Algemene voorwaarden