Male

  • U15 -38kg

    1. Arsenijs, Spinu Fudoshin, Latvia
    2. Jari Hendriks, Judo Yushi, Netherlands
    3. Kamil Azmani, Olympique Club de Troyes, France
    3. Glen Ferrier, Judo Scotland, United Kingdom
  • U15 -42kg

    1. Kenzie Mylrea, Judo Scotland, United Kingdom
    2. Dean Hergarden, Toradoshi, Netherlands
    3. Jorne Reitsma, Dojo 't Loo, Netherlands
    3. Kyle Stendert, Bakker Sports, Netherlands
  • U15 -46kg

    1. Jayden Tijdeman, SI Tom van der Kolk, Netherlands
    2. Lyam Altena, SI Tom van der Kolk, Netherlands
    3. Celil Uyar sportinstituut, schiedam, Netherlands
    3. Varg Bendiksby, Ippon/NTG, Norway
  • U15 -50kg

    1. Alex Schouten, SI Tom van der Kolk, Netherlands
    2. Cas Pruiksma, Randers Budosporten, Netherlands
    3. Axel Aamodt, Ippon/NTG, Norway
    3. Ken Masabayashi, Ippon/NTG, Norway
  • U15 -55kg

    1. Mike de Rooij, Judo Yushi, Netherlands
    2. Nino Gubberud, Ippon/NTG, Norway
    3. thomas Periera, BJA, United Kingdom
    3. Wigo Hendriks, Judo Yushi, Netherlands
  • U15 -60kg

    1. Hedi Bokani, Ippon/NTG, Norway
    2. Ilez Soslangireev, Ippon/NTG, Norway
    3. Sven Dalmeijer, Bakker Sports, Netherlands
    3. Finn Loeffen, Judo School Randori, Netherlands
  • U15 -66kg

    1. Tits Kullo, Fudoshin, Latvia
    2. Jayden van Wijk, De Korte Netherlands
    3. Brandon Jansen, sportinstituut schiedam, Netherlands
    3. Kalle Mattsson, Stockholms judoklubb, Sweden
  • U15 +66kg

    1. Giovanni Florencia, sportinstituut schiedam, Netherlands
    2. Zacharias EL-Zein, Stockholms judoklubb, Sweden
    3. Arthur Stivenson, NLZ Brugg, Switzerland
    3. Roel Hidding, Randers Budosporten, Netherlands

  • U18 -55kg

    1. Alexander Mårlöv, Stockholms judoklubb, Sweden
    2. kayra Uyar, sportinstituut schiedam, Netherlands
    3. juwen Leite, sportinstituut schiedam, Netherlands
    3. Brink Sele, Ippon/NTG, Norway
  • U18 -60kg

    1. Hector Conrad, Conrad, Danmark
    2. Tristan Vreeling, SI Tom van der Kolk, Netherlands
  • U18 -66kg

    1. Maxim Rohner, NLZ Brugg, Switzerland
    2. Hidde van der Ent, Judo de Korte, Netherlands
    3. Sem De Graaf, Toradoshi, Netherlands
    3. Dinand Van der Kruk, Lu Gia Jen, Netherlands
  • U18 -73kg

    1. Kuba den Broeder, SI Tom van der Kolk, Netherlands
    2. Dweezil Schoonen, Judo de Korte, Netherlands
    3. Thijmen van der Bom, Judo de Korte, Netherlands
    3. Hannes Hedenblad, Aktiv Judo, Sweden
  • U18 -81kg

    1. Dimitrios Kitsopoulos, NLZ Brugg, Switzerland
    2. Di An Tan, Dojo 't Loo, Netherlands
    3. Rasmus Strömstedt, JK National, Sweden
    3. Stein Rook, Randers Budosporten, Netherlands
  • U18 +90kg

    1. John-Jay Gussow, British Judo Assosiation, United Kingdom
    2. Koen Elbertsen, SI Tom van der Kolk, Netherlands

  • U21 -60kg

    1. Hannes Berg, JK National, Sweden
    2. André Meier, NLZ Brugg, Switzerland
    3. Henry Ghisler, Stockholms judoklubb, Sweden
  • U21 -66kg

    1. Max Stikkelorum, Judo Yushi, Netherlands
    2. Jan Frankhauser, NLZ Brugg, Switzerland
    3. Sjors Wezelman, Bakker Sports, Netherlands
    3. Shaquille Menes, Judo de Korte, Netherlands
  • U21 -73kg

    1. Tom Duivenvoorden, Judo Yushi, Netherlands
    2. Caesar Rohaly, JK National, Sweden
    3. Hein Arendse, Lu Gia Jen, Netherlands
  • U21 -81kg

    1. Jens Orie, Lu Gia Jen, Netherlands
    2. Jake Ashen, Samurai England, United Kingdom
    3. Jonne Coolegem, Dojo 't Loo, Netherlands
  • U21 -90kg

    1. Dennis Peereboom, Hajime, Netherlands
    2. Xander Goudsblom, Beentjes Judo Sport, Netherlands
    3. Dave Kok Judoschool, Cees Veen, Netherlands

Female

  • U15 -40kg

    1. Aurora Dekker, Judoschool Ukemi, Netherlands
    2. June Baranski, Judoschool Ukemi, Netherlands
  • U15 -44kg

    1. Madelief Post, Judo de Korte, Netherlands
    2. Evie Church, British Judo Assosiation, United Kingdom
    3. Lieke De Joode, Bakker Sports, Netherlands
  • U15 -48kg

    1. Esmee Vendrig, Randers Budosporten, Netherlands
    2. Lieve van de Rijzen, Judo de Korte, Netherlands
    3. Shayen Ouwerkerk, Judo Yushi, Netherlands
    3. Jayda Struijk, Judo Yushi, Netherlands
  • U15 -52kg

    1. Senna Guddens, Judo de Korte, Netherlands
    2. Zaffira Edwards, Judo Scotland United, Kingdom
    3. Danique leite, sportinstituut schiedam, Netherlands
    3. Katharina Kaser, Dusseldorf 1.7, Netherlands
  • U15 -57kg

    1. Hanna Babulfath, Stockholms judoklubb, Sweden
    2. jana bergman, sportinstituut schiedam, Netherlands
    3. Noor Hesseling, Judoschool van der Hoek, Netherlands
  • U15 -63kg

    1. Noël Zuidwijk, Lu Gia Jen, Netherlands
    2. Gedidia Bossoku, Olympique Club de Troyes, France
    3. Emma Verweij, Judo de Korte, Netherlands
    3. Dana Revius, Sportschool Salomions, Netherlands

  • U18 -48kg

    1. Celina Carraça, NLZ Brugg, Switzerland
    2. Liv Schoonen, Judo de Korte, Netherlands
    3. Maxime Voortman, Origin Judo Academy, Netherlands
  • U18 -52kg

    1. Jinte Broeders, De Korte, Netherlands
    2. Zeta Waitz, SV Kodokan, Netherlands
    3. Louise Ryusshaert, Olympique Club de Troyes, France
  • U18 -57kg

    1. Svenja Halbheer, NLZ Brugg, Switzerland
    2. Sophie Davis, Samurai England, United Kingdom
    3. Sandra Mitrovic, TakeDown Judo, Sweden
    3. Emelie Frisk, Frölunda Judo, Sweden
  • U18 -63kg

    1. Andrea Mocanoski, Aktiv Judo, Sweden
    2. Daniëlle van den Hil, Origin Judo Academy, Netherlands
    3. Pernille Ertzaas, Ippon/NTG, Norway
  • U18 -70kg

    1. Like Breedveld, sportinstituut schiedam, Netherlands
    2. Romy Kooman, Lu Gia Jen, Netherlands
    3. jorja burger, Judo School Randori, Netherlands
  • U18 +70kg

    1. Milly horsefeild, BJA United, Kingdom
    2. Ilse Vissers, Judoclub Made, Netherlands
    3. Lindey Hartmeijer, Lu Gia Jen, Netherlands

  • U21 -57kg

    1. Ashleigh gainer, BJA United, Kingdom
    2. Linda Agterberg, SI Tom van der Kolk, Netherlands
    3. Suus Hania, Kenchutai, Netherlands
  • U21 -63kg

    1. Annick Baas, SI Tom van der Kolk, Netherlands
    2. Luce Ninoreille, Olympique Club de Troyes, France
  • U21 -70kg

    1. Ellie Gilbert, BJA United, Kingdom
    2. Jennifer Ernst, Aktiv Judo, Sweden
  • U21 -78kg

    1. Danique Braun, Budoclub Voorburg, Netherlands
    2. Megan Skillern, Samurai England, United Kingdom
    3. Andrea Krång, Ippon/NTG, Norway

©1989-2023 Stichting Internationaal Open Alkmaars Judotoernooi hosted by Duckplaza.com

Algemene voorwaarden